Uitbreiding hospice Kalorama Bethlehem
Een belangrijke stap voor de toekomst van hospice Kalorama Bethlehem is gezet. Op dinsdag 3 juni ondertekenden Anneke Bouwmeester, bestuurder van Kalorama, en Jetske Goudsmit, voorzitter van de Stichting Vrienden van Hospice Kalorama Bethlehem, het nieuwe huurcontract. Hiermee is de weg vrijgemaakt voor een uitbreiding van het hospice, dat al jaren een waardevolle plek biedt voor mensen in hun laatste levensfase. Het nieuwe huurcontract loopt voor een periode van 10 jaar en markeert een hechtere samenwerking tussen Kalorama en de Stichting.
Van 10 naar 13 bedden
Onderdeel van de overeenkomst is uitbreiding van het aantal bedden. Momenteel biedt het hospice plek aan 10 gasten en vanaf januari 2026 wordt dit uitgebreid naar 13. De eerste stappen voor de benodigde verbouwing – waaronder de vergunningaanvraag – zijn inmiddels in gang gezet.
Door de uitbreiding zijn we in staat meer mensen in hun laatste levensfase een liefdevolle, veilige omgeving te bieden.
Anneke Bouwmeester, bestuurder Kalorama, en Jetske Goudsmit, voorzitter van de Stichting Vrienden van Hospice Bethlehem, zetten hun handtekening onder het nieuwe huurcontract.
« Terug naar het overzicht