Tijdelijke verhuizing Hospice Kalorama Bethlehem
Bouwen aan meer ruimte voor zorg
Hospice Kalorama Bethlehem is al jarenlang een vertrouwde plek voor mensen in de laatste fase van hun leven en hun naasten. De vraag naar hospicezorg in onze regio groeit. Daarom wordt het hospice uitgebreid van 10 naar 13 kamers. Met de renovatie en uitbreiding zorgen we ervoor dat het hospice ook in de toekomst een warme, vertrouwde en deskundige plek blijft voor iedereen die hospicezorg nodig heeft. Naast extra kamers wordt het gebouw van binnen gemoderniseerd met behoud van de karakteristieke kenmerken en ontstaat er meer ruimte en comfort voor de gasten, hun naasten, vrijwilligers en medewerkers.
Tijdelijke verhuizing en GEEN opnamestop
De bouwwerkzaamheden starten binnenkort. Tijdens de verbouwing gaat de hospicezorg door en is er geen opnamestop. Het hospice verhuist op 29 oktober tijdelijk naar de locatie van Kalorama aan de Nieuwe Holleweg 12 in Beek (Berg en Dal). Op de locatie in Beek kunnen gasten blijven rekenen op vertrouwde deskundige zorg, gastvrijheid en persoonlijke benadering. De verwijzing en aanmelding gaat op dezelfde wijze zoals u dat gewend bent. Het aanmeldformulier kunt u downloaden via aanmelden hospicezorg op deze website.
Naar verwachting zal de verbouwing in het eerste kwartaal van 2027 gereed zijn. Dan zal er voor belangstellenden een open dag worden georganiseerd. Daarna verhuizen we terug naar de vertrouwde locatie van Hospice Kalorama Bethlehem in Nijmegen.
We kunnen ons voorstellen dat u vragen heeft. Hiervoor kunt u terecht bij onze zorgbemiddeling telefoon (024) 6847741 of mail naar zorgbureau@kalorama.nl
« Terug naar het overzicht